Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
phone-call

Radiofrekvenční facelifting

Radiofrekvenční facelifting probíhá ambulantně bez nutnosti znecitlivení. Jedná se o nechirurgickou a neinvazivní alternativu ke klasické operační metodě.

Cena zákroku od:

2 490 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Bez anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

0 dní

O zákroku

Radiofrekvenční facelifting s podporou kyseliny hyaluronové využívá sílu elektromagnetické radiofrekvenční energie, která působením do spodních vrstev epidermis stimuluje tvorbu kolagenových vláken pro zlepšení pružnosti, hydratace, vyhlazení. Rovněž svým účinkem napomáhá lepšímu prokrvení tkání, což vede k rychlejšímu odstraňování škodlivých látek z těla i přirozené regeneraci.

Stárnutí je přirozený jev, který s sebou nese změny na obličeji i těle, vytrácí se elastičnost, povoluje se kůže, tvoří se vrásky, mění se kontury obličeje – radiofrekvenční facelifting bez nutnosti injekcí a skalpelu bezbolestně a účinně omlazuje, vypíná a eliminuje vrásky, remodeluje obličejové kontury a redukuje tukové tkáně.

Kdo je vhodným kandidátem na radiofrekvenční facelifting

Radiofrekvenční facelifting je svým neinvazivním, šetrným, nechirurgickým postupem vhodný pro ženy i muže, kteří nejsou spokojeni se svým vzhledem, trápí je nejen mimické, ale i hluboké vrásky, chtějí zredukovat nevzhledný podbradek a potřebují bez omezování a zdlouhavé rekonvalescence pokračovat v běžném pracovním i společenském životě.

Výhodou je, že lze radiofrekvenční facelifting doporučit pro všechny fototypy.

Něco o kyselině hyaluronové

Radiofrekvenční facelifting zahrnuje i povrchovou aplikaci kyseliny hyaluronové, která se masážní technikou zapracovává do oblasti obličeje, krku nebo dekoltu. Jako přírodní produkt zastává kyselina hyaluronová velmi významnou roli v těle – je schopna vázat na sebe vodu, najdeme ji mezi tkáněmi a buňkami těla a je využívána v mnoha lékařských oborech, tak jako v estetické medicíně a kosmetice. V průběhu stárnutí a vlivem genetických dispozic se v těle vytrácí, což má za následek zvýšenou tvorbu vrásek, suchou a ochablou pokožku, včetně pigmentací a jizev. Svou regenerační a hydratační vlastností se prospěšně podílí na působení proti volným radikálům působícím na kůži, které jsou zodpovědné za buněčné stárnutí, pomáhá při novotvorbě kolagenových vláken pro zlepšení elasticity, rovněž se účinně podílí na urychlení hojení. Radiofrekvenční facelifting ve spojení s kyselinou hyaluronovou má pozitivní vliv nejen na pleť, ale i celý organismus.

Výhody zákroku

Radiofrekvenční facelifting působením speciálního tripolárního vlnění blahodárně působí na produkování kolagenových vláken a elastinu, čímž následně zlepšuje vzhled i kontury.

 • checkAmbulantní bezbolestný zákrok bez jizev, bez poškození kůže
 • checkViditelný účinek s dlouhotrvajícím efektem
 • checkJednoduché ošetření bez nutnosti hospitalizace
 • checkBezpečná metoda estetické medicíny nezatěžující organismus
 • checkZlepšení struktury pleti
 • checkRedukce drobných i hlubších vrásek pro mladší vzhled
 • checkLze použít i na citlivou oblast kolem očí
 • checkStimulace tvorby nového kolagenu pro hloubkovou hydrataci
 • checkStimulace lymfatického systému
 • checkZlepšení kvality kůže

Doporučení klientů - klienti také rádi využívají:

Alternativou radiofrekvenčního neinvazivního faceliftingu je také např. ošetření mikrojehličkovou radiofrekvencí značky SECRET. Toto miniinvazivní ošetření dokáže zajistit vypnutí vrásek, jemný nechirurgický facelift, odstranění jizev a strií. Další možností může být invazivnější ošetření CO2 laserem - tzv. frakční resurfacing. Máte zájem spíše o více invazivní až operační metodu? Nabízíme dále klasický chirurgický facelift, který provádíme v šetrné celkové low-flow narkóze.

Průběh ošetření

Radiofrekvenční facelifting probíhá ambulantně bez nutnosti znecitlivení. Pokožka je ošetřována ve 3 fázích, v počátku se nejprve ošetřovaná oblast pročistí a tonizuje, poté následuje působení radiofrekvenční energie na ošetřovanou plochu, která zahřátím svrchní kožní tkáně prochází spodní škárou do hloubky 2–6 mm, kde urychlením buněčného metabolismu stimuluje produkci kolagenových vláken, zvyšuje mikrocirkulaci krevního systému, což má pozitivní efekt na zpevnění a vyhlazení ochablé pokožky, redukci vrásek i zlepšení tónu pleti. Poslední fáze zahrnuje aplikaci kyseliny hyaluronové buď masážní technikou do určené oblasti kůže (obličej, oční okolí, krk nebo dekolt), nebo za pomoci radiofrekvenčního vlnění pro výraznější účinek.

Radiofrekvenční facelifting neomezuje pracovní ani osobní život. Ošetření je možné pro ještě lepší výsledek kombinovat s jinými estetickými zákroky.

Specialista

MUDR. JANA VOTRUBOVÁ, PH.D.

 • Specializovaná lékařka v oboru dermatologie
 • Má bohaté praktické i akademické zkušenosti
 • Mezi její specializace patří práce s lasery, botulotoxinem a výplňovými materiály Juvederm

Před zákrokem

Radiofrekvenční facelifting je velmi dobře snášen, je doporučováno asi měsíc před zákrokem nepodstupovat chemický peeling a přibližně půl roku před ošetřením neužívat vně i zevnitř retinoidy, tzn. vyhnout se gelům, roztokům či pilulkám obsahujícím deriváty vitamínu A, které jsou dosti často využívány při kožních potížích, např. při léčbě akné, nadměrné tvorbě kožního mazu apod.

Po zákroku

Výsledky Vám radiofrekvenční facelifting ukáže ihned po zákroku, protože jsou opravdu vidět. Doporučujeme zvýšení pitného režimu, nedoporučujeme návštěvu sauny, solária, pobyt na sluníčku. Vhodné je ošetřovanou oblast mazat kvalitními ochrannými krémy s vysokým SPF.

V závislosti na každém organismu individuálně i na velikosti ošetřované plochy je žádoucí radiofrekvenční facelifting po přibližně týdnu opakovat. Standardně se doporučuje 5 ošetření, u redukce větších projevů stárnutí (vrásčitá, velmi povadlá pleť) lze ošetření rozšířit na mnohem více.

Radiofrekvenční facelifting Vás bezbolestně a expresně zbaví vrásek, vypne povadlou pleť a zdokonalí tělo – pro přirozené obnovení a omlazení. Vy víte, co chcete, my víme, jak to chcete. Mladší, přirozeně vyhlížející a zdravější pleť Vám zvedne sebevědomí a Vám se bude více dařit, protože si budete moci více věřit.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.