Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
phone-call

Liposukce hýždí

Odstranění nadbytečného tuku z hýždí a vytvarování dokáže jednoduchá a šetrná pro organismus liposukce hýždí.

Cena zákroku od:

od 27 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Lze i ambulantním výkonem

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální nebo celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

O zákroku

Liposukce hýždí má smysl. Pevný a souměrný zadeček by chtěl každý z nás. Jak to dělají modelky, že nemají ani gram tuku? Nechtějte to vědět. Důležité je, že i když cvičíte, běháte a málo jíte, ne a ne se zbavit nadbytečných tukových polštářků, které se Vám nelíbí, a potřebujete tělo vytvarovat?

Nežádoucí tuk, který se vlivem genetických dispozic, životního stylu i jiných vlivů v hýždích tvoří, úspěšně redukuje liposukce hýždí. Je však dobré znát, že liposukce hýždí v žádném případě neřeší nadváhu, nadměrný tuk v hýždích se vytváří i u velmi štíhlých pacientů.  Odstranění nadbytečného tuku z hýždí a vytvarování dokáže jednoduchá a šetrná pro organismus liposukce hýždí. Probíhá za použití tumescentního roztoku a odsátím podkožní tukové tkáně tenkými kanylami upraví tvar hýždí do požadovaného tvaru.

Pro koho je liposukce hýždí vhodná?

Za pomoci liposukce hýždí lze dosáhnout zformování a zlepšení vzhledu u pacientek, které jsou nespokojeny tvarem, které trápí nadměrné ukládání ve spodní části hýždí, a tam, kde se tvoří velké tukové polštářky, rovněž kde nepomáhá ani cvičení, ani dieta – k dosažení symetrie. Liposukce hýždí je určena pro dospělé pacienty, je důležité vědět, že vlivem stárnutí však dochází ke ztrátě elasticity, čím je pacient starší, pružnost se snižuje a to může mít vliv na výsledek.

Výhody zákroku

 • checkLiposukce hýždí je pro organismus méně zatěžující, efekt bývá velmi dobrý.
 • checkJednoduchá a šetrná metoda pro odstranění nadbytečného tuku z problematické oblasti
 • checkVytvarování a vypnutí těla bez nutnosti chirurgického odstranění kůže
 • checkSnížení bolestivosti i krvácení
 • checkMinimální doba rekonvalescence
 • checkBezpečný a účinný zákrok bez nutnosti hospitalizace
 • checkTrvalý efekt při dodržování správné životosprávy, v případě potřeby lze zákrok opakovat
 • checkStimulace podkožního kolagenu pro zlepšení kvality kůže

UNIKÁTNÍ A BEZPEČNÁ ANESTEZIE

Na klinice Premier clinic disponujeme pouze prémiovým vybavením. Používáme jako jediní v ČR unikátní německé anesteziologické jednotky značky HEYER, které umožňují plně digitální podání anestezie. Všechny naše anestezie jsou prováděny tedy jako tzv. low-flow anestezie s prémiovým anestetickým plynem. Pro klienta je tedy snažší buzení a jsou prakticky eliminovány nepříjemné účinky anestezie.

Průběh ošetření

Liposukce hýždí probíhá v místním znecitlivění, ošetřovaná oblast je injekčně napuštěna speciální tumescentní látkou obsahující anestetickou látku podporující umrtvení a adrenalinu, který provokuje stažení cév, a to snižuje krvácivost. Pomocí speciálních jemných liposukčních kanyl napojených na odsávací přístroj je poté přebytečný tuk odsáván. Působnost anestetika je až 20 hodin. Liposukce hýždí trvá zhruba 2 hodiny, pacient po zákroku obléká kompresní prádlo a s pooperačními instrukcemi odchází domů.

Liposukce hýždí lze kombinovat s jinými estetickými liposukčními zákroky, abdominoplastikou, redukcí prsou apod.

Specialista

MUDR. IGOR SLANINKA PH.D.

 • Zkušený atestovaný plastický chirurg s dlouholetými zkušenostmi z plastické chirurgie.
 • MUDr. Igor Slaninka provádí celé spektrum estetických výkonů od zvětšení prsou, lipotransferu, liposukcí a mnoho dalšího.
 • MUDr. Igor Slaninka používá implantáty značky Motiva, Polytech, Mentor a B-Lite.
 • Je uznávaným specialistou v oboru především díky jeho výsledkům, precizní práci bez komplikací a mnohaleté praxi jako vedoucí lékař na Chirurgické klinice FNHK.
 • MUDr. Igor Slaninka je jeden z nejvíce poptávaných plastických chirurgů Premier Clinic a v ČR.

Naše výsledky

Čím se liší liposukční metody

Kromě klasické tumescentní liposukce lze zákrok absolvovat s pomocí laserové liposukce hýždí, kdy laserové paprsky cílí na rozmělnění tukových buněk, výhodou této liposukce je lepší efekt. Laserová liposukce hýždí rovněž stimuluje tvorbu nových kolagenových vláken, což je nejlepší prostředek pro zpevnění povolené kůže a zlepšení rovnoměrného vytvarování ošetřované oblasti, bez kožních převisů. Eliminuje se také tvorba otoků a modřin, snižuje se krvácivost a pro organismus jde o menší zátěž.  Období pooperační rekonvalescence se rovněž zkracuje.

Pro laserovou liposukci je využíván kvalitní německý liposukční laser o vlnové délce 980nm značky ARC laser Wolf SlimSculpt.

Vibrační liposukce hýždí pracuje na principu jemného kmitání (vibrování) liposukčních kanyl, které jsou prostoupeny hustou sítí malinkých otvorů a velmi jemně napomáhají odsávat tukovou tkáň, aniž by byla poškozena okolní tkáň. Sílu vibrace lze dle potřeby stupňovat. Vstupy po aplikaci kanyl se pouze přelepí náplastí. Vibrační liposukce hýždí snižuje tvorbu nerovností na kůži, které mohou po klasické liposukci vznikat. Zátěž na organismus je minimální.

U vibrační liposukce je využívána švýcarská jednotka Nouvag Liposurg.

Před zákrokem

Liposukce hýždí je vhodná pouze pro zdravého pacienta. Doporučujeme nejméně 2 týdny před zákrokem liposukce hýždí vysadit léky na ředění krve, rovněž léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou. Je dobré znát, že kromě nadváhy neřeší ani tvorbu celulitidy.

Po zákroku

Liposukce hýždí je oproti jiným liposukcím o něco náročnější, přesto efektivní. Ošetřená oblast se může projevovat zarudlostí, v místě vpichů se mohou tvořit otoky nebo modřiny, které během pár dnů vymizí. V oblasti vpichů mohou v prvních 3 dnech vytékat zbytky tumescentního roztoku, což je normální. Sprchování je vhodné až po 24 hodinách od zákroku, kompresivní prádlo je nutné nosit 2–6 týdnů s výjimkou osobní hygieny. Preventivně lze na ranky aplikovat hojivou mast, kterou Vám doporučí ošetřující lékař, zvýšit pitný režim, asi měsíc nedoporučujeme návštěvu solária, opalování, sauny, bazénu, není vhodná ani větší fyzická zátěž. Doporučujeme klidový režim alespoň 7 dnů, po cca 2–4 dnech se lze věnovat lehkým činnostem.

V případě klasické liposukce hýždí je nutné zamezit tvorbě hrbolků a jiných nerovností, proto doporučujeme použití dřevěných válečků a jemnou masážní technikou kůži vyhlazovat, stačí 30 minut denně, zhruba 14 dnů. Také doporučujeme ošetřenou oblast promazávat.

Dodržování doporučených pooperačních pokynů ovlivňuje konečný výsledek. Ten je vidět přibližně po 2 týdnech, finální výsledek asi po 2 měsících.

Krásné a obdivované hýždě jsou pro ženu důležité jako krásná a pevná prsa. Celé tělo by však mělo být v asymetrii. Proto je vždy důležitá konzultace, aby úprava a zákrok probíhal ke spokojenosti všech. Vytvarované tělo pak tvoří symbol krásy a zvýšení sebevědomí.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.