Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
phone-call

Radiofrekvenční liposukce Apolex

Radiofrekvenční liposukce Apolex dokáže nejen odsát přebytečný tuk, ale poradí si také s povolenou kůži a výraznými prohlubněmi,
které po klasické liposukci většině pacientům zůstávají.
Po ošetření je kůže krásně vyhlazená a dochází i k redukci celulitidy.

Cena zákroku od:

od 32 000 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Lze i ambulantním výkonem

cosmetic-surgery

Specializace:

Plastická chirurgie

syringe

Anestezie:

Lokální nebo celková anestezie

time

Délka zákroku:

60 min

beautiful

Rekonvalescence:

14 dní

Radiofrekvenční liposukce Apolex

Radiofrekvenční liposukce Apolex patří mezi jedničku mezi jednotlivými druhy liposukcí a zároveň se od nich odlišuje. Jde o jediný způsob liposukce na českém trhu, který kromě odsátí tuku řeší i vzhled kůže nad odsávanou oblastí. Prostřednictvím radiofrekvenční liposukce Apolex je možné kůži zpevnit, vypnout a také zastavit drobné cévní krvácení. V porovnání s klasickou liposukcí je Apolex dvakrát účinnější a dokáže vyhladit i celulitidu. Kromě toho urychluje hojení a celkově zlepšuje výsledný efekt liposukce. Radiofrekvenční liposukce Apolex je dvakrát účinnější než klasická liposukce! Speciální hlavice navíc umožňuje odsátí tuku téměř odkudkoliv – břicho, boky, stehna, zadek, ruce, vnitřní kolena, podbradek, tváře.

Proč právě radiofrekvenční liposukce Apolex?

Radiofrekvenční liposukce Apolex jako jediná na českém trhu odsává tuk, zatímco na povrchu hlavice prohřívá pokožku radiofrekvenční energií, čímž ji vypíná a vyhlazuje i celulitidu. Samotný zákrok provádíme pomocí jemné kanyly, kterou odsajeme nežádoucí tukové buňky a radiofrekvencí nastartujeme v podkoží tvorbu kolagenu a elastinu. U některých pacientů tak dokonce odpadá potřeba chirurgicky odstranit přebytečnou kůži.

Bližší informace k zákroku

Ačkoliv se radiofrekvenční liposukce Apolex řadí k invazním zákrokům, tak díky tlumícímu roztoku se jedná o velmi šetrnou proceduru. Před samotným odsáváním tuku napustíme ošetřovanou oblast tumescentním roztokem, který obsahuje látky tlumící bolest a otoky. Tím výrazně zkrátíme celou dobu rekonvalescence. Vzhledem ke snaze o co nejšetrnější průběh ošetření provádíme menší zákroky v lokální anestezii. V případě ošetření rozsáhlejší oblasti je nutná celková anestezie. K odsávání tuku používáme jemné kanyly, které jsou zaváděny malým vpichem o velikosti 5 mm. Současně na kůži působí elektrody, mezi kterými prochází radiofrekvenční proud způsobující rozklad tuku, tzv. lipolýzu. Liposukce Apolex je pro pacienta méně náročná, díky čemuž proces rekonvalescence probíhá rychleji než u klasické liposukce. Přibližně po týdnu klidového režimu se můžete vrátit k běžným činnostem. Sport a jiné fyzicky náročnější aktivity zvládnete zhruba 4–6 týdnů po zákroku.

Výhody zákroku

Hlavní výhoda radiofrekvenční liposukce Apolex spočívá v tom, že je mnohem účinnější než klasická liposukce. Apolex vás zbaví nejen nechtěného tuku, ale poradí si rovněž s povolenou kůži, výraznými prohlubněmi a v neposlední řadě zmírňuje celulitidu.

Exkluzivní distributor radiofrekvenční liposukce Apolex v ČR je společnost BP Medical zdravotnická technika.

 • checkJedná se o šetrné odsátí nechtěného tuku z problematických partií.
 • checkVýsledek ošetření je viditelný prakticky okamžitě.
 • checkBěhem ošetření dochází k nastartování tvorby kolagenu a elastinu.
 • checkKůže nezůstává po ošetření povolená. Naopak je dokonale vyhlazená
 • checkRadiofrekvenční liposukce Apolex vyhlazuje dokonce i celulitidu.
 • checkApolex je ideální pro liposukci podbradku a vypnutí obličeje.
 • checkKromě zdravotních hledisek je velkým přínosem zvýšení sebevědomí.

KOMBINACE ZÁKROKŮ - DOPORUČENÍ KLIENTŮ

Radiofrekvenční liposukce APOLEX lze efektivně kombinovat s tzv. vibrační liposukcí, tato kombinace zvýší efekt zákroku, vypne podkoží po liposukci a ještě více eliminuje případné nerovnosti.

play-button (1) Play Video

Specialista

MUDR. LUCIE ZÁRUBOVÁ

 • vyhledávaný plastický chirurg se specializací na operace prsou (zvětšení, modelace, rekonstrukce atd.)
 • vedoucí lékařka Premier Clinic
 • více než 500 zákroků operace prsou za rok
 • celonárodní statistikou spokojenosti a vyhledávanosti plastických chirurgů se řadí mezi top 3 plastické chirurgy pro zvětšení prsou v ČR
 • mezinárodní školitelka operačních technik

Naše výsledky

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.