Máme otevřeno a provádíme ambulantní i operační výkony. Dodržujeme však zvýšený hygienický režim. Více informací zde.
Prémiová klinika plastické chirurgie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
phone-call

Radiofrekvenční lipolýza

Nechcete podstoupit operační tumescentní, vibrační či laserovou liposukci? Vyzkoušejte neinvazivní zpevnění, vypnutí pokožky a modelace problematických partií radiofrekvenční lipolýzou.

Cena zákroku od:

od 2 200 Kč

scalpel

TYP ZÁKROKU:

Ambulantní zákrok

cosmetic-surgery

Specializace:

Dermatologie

syringe

Anestezie:

Bez anestezie

time

Délka zákroku:

30 min

beautiful

Rekonvalescence:

0 dní

O zákroku

Radiofrekvenční lipolýza je alternativou k operačním metodám formování postavy a efektivně se zaměřuje na problematické partie, jako je povolené břicho, tukové polštářky, účinně remodeluje a vypíná tělo, jednoduše si poradí s jemnými vráskami nebo celulitidou, odvážně redukuje jizvy a strie. Radiofrekvenční lipolýza patří k moderním metodám, jejíž princip spočívá ve stimulaci kolagenu a urychlování lymfatického oběhu, spalování tuků – cíleným působením na tukové buňky – což má efekt při hubnutí. Aby byl efekt úspěšný a bezpečný je zapotřebí, aby byl prováděn ve zdravotnickém zařízení lékařským přístrojem.

Proč právě radiofrekvenční lipolýza?

Radiofrekvenční lipolýza patří svou všestranností, neinvazivním postupem a viditelnému výslednému efektu nejen k bezpečným zákrokům, ale stále více nejkomfortnějším a nejvyhledávanějším v dnešní době. Radiofrekvenční lipolýza je rovněž vhodná jako následná korektivní metoda po klasické chirurgické liposukci. Působí skvěle při úpravě a remodelaci tukových částic na pažích, pod bradou, na vnitřních stehnech, bocích, v pase, redukuje tuk u kolen, lýtek, u mužů na prsou. Radiofrekvenční lipolýza pro svůj jednoduchý ambulantní zákrok nezatěžující organismus patří k často vyhledávanému ošetření, protože napomáhá účinně tvarovat a vyhlazovat tělo, a rovněž efektivně zmírňuje projevy celulitidy.

Radiofrekvenční liposukce – hubnutí bez drastických diet, hladká a pevná kůže pro sebevědomé.

Bližší informace k zákroku

Radiofrekvenční lipolýza působí pomocí radiofrekvenčních vln dotykově na ošetřovanou oblast, aniž by narušovala svrchní dermis. V podkoží dochází k tepelnému působení na kožní buňky, které se následně stahují a lymfou a cévami jsou odplavovány. Hlavice přístroje se liší v radiofrekvenci, a to buď monopolární, bipolární, tripolární nebo hexapolární. Monopolární hlavice s možností zesilování teploty v kožní tkáni až do 1,5 cm např. účinně léčí celulitidu, remodeluje problematické partie těla tak, že napomáhá snižovat tukovou vrstvu. Zákrok radiofrekvenční lipolýza zabere tak 30 minut v závislosti na požadované lokalitě, je určen pro muže i ženy a lze jej kombinovat s jinými estetickými i chirurgickými ošetřeními.

Výhody zákroku

  • checkAmbulantní neinvazivní ošetření bez nutnosti hospitalizace
  • checkJednoduché řešení problematických lokalit těla odbouráváním tuků
  • checkEfekt proti celulitidě, striím, vráskám
  • checkPevná a pružná pokožka
  • checkProkrvování tkání pro lepší oběhový systém
  • checkBezbolestný, bez nutnosti anestezie
  • checkŠetrná metoda
  • checkČasově a fyzicky nenáročný, neomezující
  • checkBez potřeby nošení elastického prádla

Kombinace zákroků - doporučení klientů

Chcete řešit své problematické partie spíše operační metodou? Pak pro Vás je vhodná kombinace metod vibrační liposukce s odsátím tuku z dané partie a laserové liposukce pro vypnutí podkoží. Domluvte si nezávaznou konzultaci s lékařem, který Vám doporučí následný nejlepší postup.

Průběh ošetření

Radiofrekvenční lipolýza je ambulantní, bez anestezie, bez nutnosti hospitalizace. Zákrok probíhá za použití hlavice dle ošetřované plochy či typu zákroku a vybrané polarizace, která podporuje uvolňování enzymů a zvyšuje prokrvení tukové tkáně pro urychlení látkové přeměny tuků. Radiofrekvenční lipolýza umožňuje po zákroku bez potíží pokračovat v pracovním i osobním režimu.

Alternativa zákroku

Zvažujete radiofrekvenční lipolýzu jako následné ošetření po klasické tumescentní, vibrační či laserové liposukci? Či máte zájem řešit tímto ošetřením celulitidu? Pak pro Vás je také vhodná alternativa léčby výše uvedených problémů německou rázovou vlnou značky Zimmer Z Wave Pro.

Před zákrokem

Radiofrekvenční lipolýza je neoperativní zákrok, který se zaměřuje na řešení problematických partií, jako je redukce celulitidy, vyhlazení, vypnutí, tvarování těla apod. Je absolutně bezpečný, přesto je potřebná konzultace s ošetřujícím lékařem, který navrhne postup, aby byl výsledný efekt co nejlepší, zároveň posoudí, zda je pro Vás radiofrekvenční lipolýza vhodná.

Radiofrekvenční lipolýza není doporučována v těchto případech:

Těhotenství, kojení
Akutní zánět, infekce, bakteriální dermatitida
Porucha srážlivosti krve
Nádorová onemocnění
Diabetes, epilepsie
Cévní nebo imunitní onemocnění, alergie
Srdeční nemoci, kardiostimulátor, kovové implantáty v těle
Po aplikaci výplňových kolagenových materiálů

Týden před zákrokem je vhodné vysadit léky na ředění krve, pokud Vám to Váš lékař dovolí. Upozorněte lékaře na všechny zdravotní potíže, i léky, které užíváte, vyvarujete se tak zbytečným následným problémům.

Po zákroku

Neexistují žádná omezení pracovní či sportovní, ani vedlejší rizika po zákroku, není potřeba ani nosit kompresní prádlo, klient může bez potíží pokračovat v každodenním fungování. Doporučován je pouze dostatečný pitný režim, který je nápomocný při odstraňování a vyplavování podkožní rozrušené tkáně. K poklesu tukové tkáně dochází nejen okamžitě po ošetření, ale i během následujících několika měsíců. Při dodržování správné životosprávy je výsledek ošetření trvalý.

Radiofrekvenční lipolýza dosahuje skvělých účinků, pro maximalizaci je nejlepší zákrok opakovat po týdnu nebo 14 dnech znovu, ideální je 5 ošetření. Po celý rok, kdykoliv, když máte pocit, že na těle máte něco navíc.

Tak jednoduché, tak efektivní. I tak lze popsat ošetření radiofrekvenční lipolýza. Přirozené stárnutí způsobující ztrátu pružnosti a pevnosti, nedokonalosti kůže v podobě celulitidy, včetně jizev a strií – zbavte se jich. Dnešní moderní estetická medicína to zvládá na jedničku. Cílem je totiž to, abyste se cítili ve svém těle spokojeni a sebevědomě.

Zavolejte mi

Vyplňte e-mail nebo telefon a my Vám zavoláme zpět.

Využijte nezávazné konzultace

Více o Premier Clinic

The tabs are working. Please, note, that you have to add a template to the library in order to be able to display it inside the tabs.